Bıçaklar ve Segmentler

Karmaksan İş Makinaları

2015 Yılında kurulan firmamız, iş makinaları yedek parçalarından olan Bıçaklar ve Segmentler ve servis sektöründe başta Akdeniz bölgesi olmak üzere Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgelerinde de hizmet vermektedir.

Firmamız piyasada bulunan hemen hemen %90 'a yakın iş makinaları sektöründe, birebir iletişim halindedir. Tüm iş makinalarının yedek parçalarını(Bıçaklar ve Segmentler) firmamız bünyesinde barındırmaktadır.

Bu kadar fazla kurumsallaşmış markalar ile iletişim halinde olmamızın temelinde yatan müşteri odaklı çalışmalarımız yatmaktadır. Müşteri memnuniyeti firmamız için çok önemlidir.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, aradığınız Bıçaklar ve Segmentler ile ilgili iş makinalarının ister orjinal parçalarını, ister yan sanayilerini temin ederek zamanında müşteriye ulaşmasını saglamak firmamızın temel prensibidir.

Genç, dinamik ve yeni bir firma olamamıza ragmen geniş bir portföyümüzün olmasının temelinde yatan gerçek; müşteri odaklı çalışma, zamanın nakit olduğu bilincinin fazlası ile gelişmiş olması ve müşterilerimize fiyat olarak sunduğumuz tekliflerimizdir.

İş makinaları yedek parçası ve servisi konusunda eğitimli ve kaliteli personelimiz 7 / 24 hizmetinizdedir.

Ayrıca Bıçaklar ve Segmentler ile ilgili piyasada bulamdığınız tüm ekipmanları bize danışabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
SİZİ ARAMAMIZI İSTER MİSİNİZ?